وب‌اپلیکیشن پروژه

وب‌اپلیکیشن پروژه چیست؟

همانطور که از نام آن نیز مشخص است، در واقع نرم‌افزاریست که در قالب یک لینک اختصاصی، به شکلی متفاوت پروژه‌هارا به مخاطبین معرفی می‌کند.

این نرم‌افزار نیاز به نصب ندارد، به راحتی قابل انتشار بوده و با هر سیستم عاملی از جمله دسکتاپ، اندروید، iOS و… قابل اجراست.

کاربر با بازکردن اپلیکیشن، می‌تواند در محیط پروژه قدم بزند و به راحتی با قسمت‌های مختلف پروژه تعامل برقرار کند. در منوی این اپلیکیشن هر گزینه‌ای که مایل باشید می‌توانید برای کاربران تعریف نمایید.

Cellphone

کاربرد وب‌اپلیکیشن چیست؟

در هر رشته و شغلی که هستید، دانشجویید یا مهندس، کارخانه‌دارید یا خانه‌دار، کارمندید یا کارگر، محصولات، رزومه، نمونه‌کارها، فایل‌ها و هر کالا و خدمات دیگه‌ای رو در یک اپلیکیشن برای خود داشته باشید.

روش‌های مختلف استفاده از وب‌اپلیکیشن چیست؟

وب‌اپلیکیشن به صورت لینک اختصاصی به شما اختصاص پیدا کرده و در پنل کاربری در دسترس شما خواهد بود، شما میتوانید با روش‌های زیر آن را منتشر نمایید:

قرار دادن لینک اختصاصی در بایو اینستاگرام
Iphone6Plus
انتشار در گروه‌ها
GroupsSharing
قراردادن در وب‌سایت
WebSharing

ویژگی‌های اصلی وب‌اپلیکیشن چیست؟

تمام پروژه‌ها در یک لینک

شما فایل‌ها و پروژه‌های مختلفی رو داشته‌اید، دارید و خواهید داشت! به راحتی تمام آن‌هارا در وب‌اپلیکیشن خود داشته باشید و به مرور با آپدیت اپلیکیشن، به لیست رزومه خود اضافه نمایید، تمام پروژه‌ها در یک لینک اختصاصی که به راحتی قابل انتشار است.

موقعیت کاربر در پلان

این که بدانید در کدام قسمت پروژه قدم می‌زنید آرامش خوبی خاهید داشت. رادارهای موقعیت‌یاب، با حرکت سر تغییر جهت می‌دهند و شما می‌توانید متوجه شوید که دقیقا به چه نقطه‌ای نگاه می‌کنید و میدان دید شما چقدر است.

تماس مستقیم

امکان تماس مستقیم با شماره‌های از پیش تعیین شده.

مشاهده پروژه با عینک VR

وقتی عینک VR را روی سر قرار می‌دهید، واقعا وارد پروژه می‌شوید! مغز نمی‌تواند تشخیص دهد که شما واقعا در آن محل نیستید و حتی به موارد مختلف واکنش نشون می‌دهد، درست مثل دنیای واقعی.

نمایش موقعیت پروژه

مشخص کردن لوکیشن دقیق پروژه روی کره زمین و مسیریابی به مقصد پروژه کمک می‌کند که دیگران بتوانند به راحتی پروژه شما را پیدا کنند و از کوتاه‌ترین مسیر به پروژه برسند

انتشار آسان در شبکه‌های اجتماعی

امروزه همه داخل شبکه‌های اجتماعی هستند، شما با دیده شدن در اجتماعات چند هزار نفری و حتی میلیونی، یک کلیک فاصله دارید

مشاهده شب و روز

هیجانی که در مشاهده نورپردازی پروژه وجود دارد غیر قابل توصیف است! این که چه رنگی به نمای ساختمان بیشتر میخوره، چه مقدار نورپردازی و به چه رنگی، پروژه رو خاص‌تر میکنه مساله خیلی مهمیه

تعامل با محیط پروژه و تغییر قسمت‌های مختلف آن

تغییر رنگ‌بندی کفسازی، تغییر طرح کاشی‌های بین کابینت آشپزخانه، تغییر نوع چیدمان مبل‌ها و هر نوع تغییری که شما بخواهید فقط با یک کلیک!

مقایسه حال و آینده پروژه

مقایسه حال با آینده، حرکت آزادانه و تعامل با محیط کمک می‌کند که تمام ایرادات و مشکلات احتمالی را قبل از هرچیزی، مشابه واقعیت ببینیم و لمس کنیم. درست مثل اینکه اکنون در آن مکان هستیم

منوی اختصاصی

منوی اپلیکیشن شما میتواند به شکل‌های مختلف باشد، ظاهر آیکون‌ها، نوع صفحه‌بندی، فونت نوشته‌ها و رنگ‌بندی قسمت‌های مختلف کاملا مطابق سلیقه شماست

نمونه‌کارهای وب‌اپلیکیشن پروژه (تور مجازی):

عمارت آسمانیان

برج‌های مسکونی افق

مجتمع مسکونی بـاغ ارغـوان

ویلای آقای مهندس آریا

آپارتمان سحر

هایپرمارکت شاپرک

نمایشگاه خودروی ایران‌زمین

کلینیک دکتر مروَستی

بام سبز (روف گاردن)